HAKKINDA

Chip Computer Bilgi İşlem ve Danışmanlık, Logo bünyesinde de çalışmış Logo Sistem Uzmanları tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar Logo Yazılım ERP ürünlerinin satışını ve uygulama danışmanlığını yapmaktadır.

30 yılı aşkın süredir Kurumsal ERP danışmanlığı yapan Chip Computer, Logo ERP ürünlerine konsantre olarak, uzman ekibiyle orta ve büyük ölçekli birçok firmanın iş verimliliğini arttırmaya devam etmektedir.

Logo Kurumsal İş Ortağı olan Chip Computer, orta ve büyük ölçekli firmalarda gerçekleştirdiği Logo ERP Projelerinde; ERP ürünlerinin kurulum ve uygulama danışmanlığının yanında, Logo Çözüm Ortağı olarak da kurumsal firmaların iş süreçlerini kolaylaştıran özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Konya Teknopark ve İstanbul merkezdeki yazılım ekipleriyle, ERP projelerinde gerekli olan ek ürünlerin yazılımını gerçekleştirerek anahtar teslim projeler sunmaya devam etmektedir.

ERP uygulama danışmanlığı yanında, projenin başarılı olması için iş süreçlerinin analizi, yeniden tasarımı, kullanıcıların eğitimi ve proje yönetimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.