Ara
Close this search box.
Entegrex Platform
Chip Computer olarak kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak amaçlı ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu doğrultuda, Ürün Takip Sistemi – ÜTS Entegrasyon çözümümüz olan  Entegrex  Platform 2.00.00 sürümünü 01.07.2020 itibari ile kullanıma sunuyoruz.
 1. Ana Ekranda (Dashboard’da) düzenlemeler yapıldı.  Entegrex Platform uygulamasını daha aktif kullanabilmeniz için Yenilikler ve Uyarılar bölümü eklendi. Ayrıca İhracat, Ithalat, Verme ve alma bildirim kutucuklarında veriler güncellendi.
 2. Yetki Bayi ile İthalat Bildirim tipi eklendi.
 3. Mahrecine İade Etme Bildirim tipi eklendi.
 4. Tanımsız Yere Verme Bildirim tipi eklendi.
 5. Tanımsız Yerden İade Alma Bildirim tipi eklendi.
 6. Tıbbi Cihaz Firma Listesi güncellendi.
 7. Otomatik e-posta bilgilendirme  servisinde kullanılan mail sunucu ayarlarını değiştirebilmeniz için “Ayarlar \E-Posta Sunucu Tanımı” sayfası oluşturuldu.
 8. Entegrex Platform uygulamasının ERP Sistemden veri çeken ve Sağlık bakanlığı ÜTS sistemine bildirim yapan Servislerinin listesini görülebileceği bir sayfa yapıldı. Tanımlar \ ERP Servisleri menüsünden ulaşabileceğiniz bu sayfada hangi servisin en son ne zaman çalıştığı ve kimlere otomatik mail bilgilendirmesi yapıldığını kontrol ve takip edilebilecektir.
 9. Bilindiği üzere belirli dönemlerde Ürün sıfını (Sınıf III, Sınıf II vb. ) bazında ÜTS bildirimlerine dahil olan ürünleriniz  oluyor. Bu ÜTS bildirimine dahil olan ürünlerinizin ERP sistemdeki geçmiş hareketlerinin Entegrex Platform’a yüklenmemesi ve Sağlık bakanlığı ÜTS sistemine geçmiş dönemli hareketlerin gönderilmemesi için  “Tanımlar \ Ürün Bildirim Tanımları” sayfası eklenmiştir.  bu sayfaya eklediğiniz ürünlerin istediğiniz tarih itibariyle ÜTS bildirimlerinin başlamasını sağlayabilirsiniz.
 10. Destek Talep Et sayası üzerinden oluşturduğunuz destek talepleriniz yeni versiyon ile beraber otomatik olarak CHIP Computer Destek Merkezine ulaştırılacak ve soru/sorun’unuzun çözümü için CHIP Computer Destek Merkezi size cevap dönecektir.
 11. ÜTS Ürün sorgulama ekranı eklendi. Ürün numarası verilerek ÜTS ürün bilgilerinin sorgulanması sağlanmaktadır.
 12. Almak istemediğim verme bildirimlerini sorgulama raporu eklendi.
 13. Alınmak istenmeyen verme bildirimleri sorgulama raporu eklendi.
 14. Bütün Ürünleri sorgulama raporu eklendi.
 15. Ayrıntılı Tekil ürün sorgulama raporu eklendi.
 16. Tekil Ürünün kaynağını sorgulama raporu eklendi.
 17. Bütün bildirim ekranlarında bildirim bilgilerinin daha detaylı sorgulanabilmesi için filtre bölümü eklendi.
 18. Login ekranındaki parolamı unuttum sayfasında yaşanan sorun giderildi. ÜTS Web kullanıcıları parolamı unuttum sayfası üzerinden yeni parolalarını belirleyebilirler.