eLogo e-Tahsilat

Nakit akışınızı iyileştirmek için eLogo e-Tahsilat ile müşterilerinizden ve bayilerinizden ödemelerinizi zamanında alın. Taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarlarınızı artırın.

Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturun, müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın.

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısı ile kullanıcılarınızın güvenle ödeme işlemini tamamlamasını sağlayın.

Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.

eLogo e-Tahsilat’ın pratik tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-fatura, e-arşiv faturaları ve mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz dilerlerse kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak için eLogo e-Tahsilat’ın altyapısına kayıt edebilirler.

Kendi sanal POS’larınızı tahsilat için kullanmanın yanısıra sanal POS’unuz yoksa Wirecard iş birliğimiz ile sunulan avantajlı oranları kullanabilirsiniz.