Logo Destek

Logo Destek Hizmeti

Logo Yazılım ve Chip Computer tarafından geliştirilmiş kurumsal yazılım ürünleri için destek hizmeti; 20 yılı aşkın Logo Yazılım tecrübesine sahip Chip Computer’in, sertifikalı ve alanında uzman olan Logo Destek Ekibi tarafından verilmektedir.

Logo Yazılım ve Chip Computer çözümleri için kullanıcılarına verilen destek hizmet içeriği,  kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Belirlenen hizmet paketinin içerisinde; Ticket Destek, Uzaktan Destek, Telefon Destek ve Yerinde Destek hizmet kalemleri bulunmaktadır.

Destek dokümanlarına ve bağlantılarına erişim için support.chipcomputer.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ticket Destek Hizmeti

Chip Computer’ın bakım anlaşmalı müşterileri için uyguladığı Ticket Destek Sistemi ile, müşteriler support.chipcomputer.com  adresinden destek taleplerini iletebilmektedir. Destek talebi öncelikli olarak müşteriye atanan danışmana iletilmekte, danışmanın uygun olmadığı durumda ise destek havuzundaki ilk müsait destek uzmanı tarafından yanıtlanmaktadır. Böylece müşteri talepleri Chip Computer tarafından en kısa sürede karşılanmakta ve hizmet süreçleri detaylı olarak raporlanabilmektedir.

Uzaktan Destek Hizmeti

Logo Yazılım ve Chip Computer tarafından geliştirilmiş kurumsal yazılım ürünleri için uzaktan destek hizmeti; bakım anlaşmalı müşterileri taleplerinin Alpemix üzerinden kurulacak bağlantıyla çözülebileceği durumlarda tercih edilmektedir.

Telefon Destek Hizmeti

Logo ve Chip Computer çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Tele-Destek hizmeti, Chip Computer Teknik Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hariç diğer günler, 09.00-18.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 333 17 06’yı arayabilirsiniz.

Yerinde Destek Hizmeti

Proje içeriğine ve müşteri taleplerine göre periyodik ziyaret karşılıklı olarak belirlenmektedir. Müşteri lokasyonunda yetkili Logo Destek ve Proje ekipleri danışmanlık hizmeti vermektedir.

Chip Support

Logo Yazılım ve Chip Computer çözümleri hakkındaki destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.