HAKKINDA

Chip Computer Bilgi İşlem ve Danışmanlık, Logo bünyesinde de çalışmış Logo Sistem Uzmanları tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar Logo Yazılım ERP ürünlerinin satışını ve uygulama danışmanlığını yapmaktadır.

30 yıla yakın  süredir Kurumsal ERP danışmanlığı yapan Chip Computer, Logo ERP ürünlerine konsantre olarak, uzman ekibiyle orta ve büyük ölçekli birçok firmanın iş verimliliğini arttırmaya devam etmektedir.
Logo Kurumsal İş Ortağı olan Chip Computer, orta ve büyük ölçekli firmalarda gerçekleştirdiği Logo ERP Projelerinde; ERP ürünlerinin kurulum ve uygulama danışmanlığının yanında, Logo Çözüm Ortağı olarak da kurumsal firmaların iş süreçlerini kolaylaştıran ve iş verimliliğini yükselten özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Konya Teknopark ve İstanbul merkezdeki yazılım ekipleriyle, ERP projelerinde gerekli olan ek ürünlerin yazılımını gerçekleştirerek anahtar teslim projeler sunmaya devam etmektedir.
Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında başarıyla tamamlamış olduğu 100’ü aşkın projede, farklı yazılımlar arası entegrasyonlar için yazılım ekibi ile çözümler sunmaktadır. Sunduğu ve uyguladığı rekabet avantajı sağlayan bu çözümlerle, hitap ettiği sektöre özel ihtiyaçların karşılanmasıyla özgün çözüm paketlerini oluşturmuştur.
Sertifikalı Logo Danışman kadrosuyla; Adoçim, Baştaş Çimento, Landmark, HD İskender, Evmanya, Ditaş, Gencallar, Ören Bayan, Cinemaximum gibi kendi alanında lider birçok büyük ölçekli firmaya kurumsal yazılım çözümleri sunmaya devam etmektedir.
Logo Yazılım ekosistemi içerisinde destek hizmetini “Call Center ve Ticket Sistemi” ile sunan ilk Logo Yazılım Kurumsal İş Ortaklarından biri olan Chip Computer, 100’ü aşkın bakım anlaşmalı müşterisine kalite politikaları çerçevesinde hizmet vermektedir.
ERP uygulama danışmanlığı yanında, projenin başarılı olması için iş süreçlerinin analizi, yeniden tasarımı, kullanıcıların eğitimi ve proje yönetimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.