Tiger HR

Logo Yazılım tarafından geliştirilmiş Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve entegrasyon seçenekleri ile tüm İnsan Kaynakları süreçlerinde verimliliği arttırıyor.

Her ölçekten ve sektörden işletmenin İnsan Kaynakları süreçlerine ait ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren ve hız kazandıran bir çözüm olan Logo Tiger HR ile tüm İK süreçlerinizi, her hangi bir web tarayıcı üzerinden her an her yerden kontrol altına alabilirsiniz.İhtiyacınız Olan Bilgilere Her Yerden Erişin

Logo Tiger HR, İnsan Kaynakları Departmanının; Özlük, Kariyer, Performans, İzin, Eğitim, Organizasyon, İşe Alım, İş Sağlığı ve Anket gibi temel süreçlerine eksiksiz çözümler sunuyor. Ayrıca modüler yapısı sayesinde işletmeniz için sadece gerekli olan modülleri kullanabilmenizi sağlıyor.Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile Süreçlerinizi Etkin Yönetin

Logo Tiger HR ile;

  • Logo Tiger HR’ın işe alım modülüyle, özgeçmiş havuzunuzu oluşturarak görüşme daveti aşamasından değerlendirme aşamasına kadar tüm işe alım sürecini uçtan uca hızlı ve düzenli bir şekilde yönetebiliyorsunuz.
  • İşe alım portalıylaysa online iş ilanlarınızı kolayca yayına alarak iş başvuruları toplayabiliyorsunuz. İşe alım portalının popüler kanallarıyla entegrasyonu sayesinde işe alım portalınıza aday olmuş adayların güncel profillerine Tiger HR üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
  • Logo Tiger HR’ın pratik, kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde veri girişi yapabilir, ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Logo Tiger HR modüllerinden olan çalışan portalıyla, çalışanlarınızla etkileşiminizi arttırarak daha dinamik, çift yönlü ve interaktif süreçler elde edebilirsiniz.
  • Logo Tiger HR, Logo Bordro Plus ile entegre çalışabiliyor ve veri alış verişi sağlayabiliyor. Tiger HR ile zaman kaybı, ekstra İK maliyetleri ve güç iş yok. Verimlilik, hız ve iş gücü var.

Bize ulaşın

Detaylı bilgi almak ve yerinizde Demo için bize ulaşın