Tiger 3 ERP

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri içinde yer alan Logo Tiger 3 çözümü, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iş süreçlerini verimli ve etkin yönetmelerini sağlıyor.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, gerek kendi içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-in teknolojisi sayesinde eklenebilen fonksiyonlara uçtan uca bir ERP deneyimi sunuyor.

Logo Tiger 3 kullanan işletmeler, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm süreçlerinde zaman ve maliyet tasarrufu elde ediyor, kaynaklarını yeni pazarlara açmak, küresel rekabet avantajı kazanmak gibi faaliyetlere ayırabiliyor.

Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, iş süreçlerinizde daha etkili kontrol ve daha üstün verimlilik sunan Logo Tiger 3 ERP Çözümleri ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!

Tiger 3 ERPTüm İhtiyaçlarınız için Tek Çözüm

  • Ödeme ve tahsilat planı tanımları ile belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi ve elektronik ortamda ihtar gönderimi yapabilirsiniz. Cari hesaplar için Ba-Bs mutabakatlarını tek tuşla hazırlayıp elektronik ortamda gönderebilirsiniz.
  • Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenen döneme ait finansal ve mali raporlamayı, Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) uygun şekilde doğrudan Tiger 3 ERP ile yapabilirsiniz.
  • Tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirme ve karşılaştırma imkanıyla en kârlı tedarik yönetimini seçebilirsiniz.
  • Tiger 3 ERP Çözümleri; stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip etmenizi, anlık stok değer ve seviyelerinizi izlemenizi, envanter maliyetlerinizi kontrol etmenizi sağlıyor.
  • Dış Ticaret modülü ile ithalat ve ihracat işlemlerini daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyip buna göre performans ölçümü yaparak, satış süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu arayüz tasarımıyla; masaüstünü istediğiniz gibi düzenleyebilir, dilediğiniz renklerde tasarım yapabilir, erişim ağacı kullanarak tek tıkla istediğiniz fonksiyona ulaşabilir, kişiye özel formlar oluşturabilir ve sistemden çıkmadan farklı uygulamalara geçiş yapabilirsiniz.

Üretim süreçlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebileceğiniz ERP çözümü için Tiger 3 Enterprise çözümümüzü inceleyebilirsiniz.

Bize ulaşın

Detaylı bilgi almak ve yerinizde Demo için bize ulaşın