J-HRİnsan Kaynakları Süreçleri İçin Bütünleşik Çözüm

Profesyonellerin ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunmak amacıyla Logo Yazılım tarafından geliştirilen J-HR; web tabanlı yapısı, kapsamlı ürün özellikleri ve ihtiyaçlara göre uyarlanabilen esnek yapısı ile insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri işletmenize artı değer sağlayacak şekilde yönetmenize olanak sağlar.Çevik İnsan Kaynakları Yönetimi İçin Profesyonel Çözüm

Personel Yönetimi, İşe Alım Yönetimi ve Portalı, Kariyer / Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Çalışan Portalı /Intranet, Ücret Yönetimi / Borç-Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Özlük Yönetimi modülleri ile işletmelere insan kaynakları süreçlerini en verimli şekilde yönetebilecekleri çözümler sunar.Modüler Yapı

İnsan Kaynakları Süreçlerinde J-HR Kullanmanın Sağladığı Avantajlar;

  • Çalışan sayınız arttığında ve işletmeniz giderek büyüdüğünde de İK süreçlerini en verimli şekilde yönetmeye devam edersiniz.
  • J-HR, web tabanlı altyapısı ile kapsamlı insan kaynakları süreçlerine uyarlanabilir. Böylece işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.
  • Bordro modülüyle hatasız bir şekilde hazırladığınız bordroları e-mail olarak paylaşabilirsiniz.
  • Karmaşık birim hesaplarını şirket prosedürlerine uygun olarak yönetebilirsiniz.
  • J-HR’ın kurumsal çalışan portalıyla, şirket içi güncel bilgileri, organizasyon şemasını, bordro, izin, performans sonuçlarını görüntüleyebilir, izin ve iş aktivite taleplerini sistem üzerinden oluşturabilirsiniz.
  • Kim kimdir uygulaması ile çalışan bilgilerine ulaşabilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

İK süreçlerinizde profesyonel çözümlerle tanışmak istiyorsanız, J-HR ile tanışmanın tam zamanı!

Bize ulaşın

Detaylı bilgi almak ve yerinizde Demo için bize ulaşın