Logo e-Mutabakat

e-Mutabakat Nedir?Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat uygulaması, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.
Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

e-Dönüşüm ile yola Chip Computer ve Logo güvencesiyle çıkın…

Mutabakat süreçlerinin rahatça yönetilmesi için geliştirilen Logo e-Mutabakat ile mutabakatlar artık daha zahmetsiz yapılıyor ve çok daha yüksek oranda cevap alınan mutabakatlar yine elektronik ortamda aynı anda raporlanıyor.

 

3 ADIMDA İŞLEM TAMAM!

 

VERİLERİ YÜKLEYİN: BA, BS, yada Cari Bakiye mutabakatları için kendi sisteminiz üzerinden aldığınız Excel formatını e-mutabakat sistemine şablon olarak girin, sonrasında Excel dosyalarınızı herhangi bir özelleştirme yapmadan direkt olarak e-mutabakat uygulamasına aktarın.

 

MUTABAKATLARI GÖNDERİN: Sisteme yüklediğiniz mutabakat kayıtlarını ekrandan kontrol edin, isterseniz seçtiğiniz kayıtların, isterseniz listenizdeki tüm kayıtların firmalara email, sms yada faks ile gönderimini tek bir tuşla yapın.

 

GELEN CEVAPLARI İZLEYİN: Gönderdiğiniz mutabakatlara gelen cevapları ister grafiksel özet raporlarla, ister kayıtların detayına girerek izleyin. Belirli bir süre cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar gönderi yapmasını sağlayarak cevaplanma yüzdenizin artmasını sağlayın.

Bize ulaşın

Detaylı bilgi almak ve yerinizde Demo için bize ulaşın